KONTAKTAI

Alytuje

Vitalija Česonienė 8 698 03751
Žana Bagdanavičiūtė 8 613 00733; zanuse@aktv.lt

Biržuose

Užsiėmimai vyksta: Vytauto g. 32

Nerijus Vadoklis 8 685 63108; nvadoklis@gmail.com

Druskininkuose

Laima Mazurevičienė 8 621 65908; laima@gyvenimomenas.lt
Lina Pigagaitė 8 612 64486; lina.pigagaite@gmail.com

Eišiškėse

Jelena Jasinskaja tel.8 699 76329

Joniškyje

Gintarė Voluckytė 862516524; gintare.valuckyte@gmail.com

Jurbarke

Dinara Klapatauskienė 8 675 68749; dinarastail@gmail.com

Kaune

„Gyvenimo meno“ centras: Savanorių pr. 363 - 402 (VŠĮ „Sarasvati“, įėjimas šalia picerijos "Arena", IV aukštas).
Centro salės nuomojamos įvairiems renginiams (160 ir 250 m²)

Irena Korsakienė 8 617 79402; korsak@mail.lei.lt

Kelmėje

Rima Kučinskienė 8 610 02055

Kėdainiuose

Ramūnas Kavaliauskas 8 698 46908
Sandra Kavaliauskienė 8 615 47657; sandra.kavaliauskiene@gmail.com

Klaipėdoje

Dalia Balčiūnienė 8 698 75499; dalia@gyvenimomenas.lt
Danutė Valienė 8 656 53675; danaval62@gmail.com

Marijampolėje

Užsiėmimai vyksta: Draugystės g.19

Ingrida Kučinskienė 8 617 35956; ingrida@gyvenimomenas.lt
Kristina Belevičienė 8 610 16955 kbeleviciene@gmail.com

Mažeikiuose

Virginija Eidimtienė 8 698 84718; evirga@gmail.com

Panevėžyje

"VIDMAVITA" 2 aukšto salėje  adresu Pušyno g 19A, Panevėžys
Eugenija Zabarskienė 8 678 80088; eugenija@botto.lt
Danutė Pakalnienė 8 618 12946

Pasvalyje

Dalia Aisbergienė  8 612 65259

Plungėje

Užsiemimai vyksta: Telšių g. 27a

Kęstas Jaugelis 8 616 83425; kestasjau@gmail.com

Radviliškyje

Nijolė Lukošienė 8 684 70985;  nijolu@gmail.com

Šiauliuose

„Gyvenimo meno“ centras: Tilžės 118 (priešais PC "Saulės miestas", virš Vytauto vairavimo mokyklos, IV aukštas)

Virginija Bačianskienė 8 699 15541; virginija.bacianskiene@gmail.com
Reda Gurski 8 678 84808; reda.gurski@yahoo.com

Šilalėje

Rita Zakarauskienė 8 689 04044

Šilutėje

Užsiėmimai vyksta: Cintjoniškių g. 3, Šilutė (Vaikų lopšelis-darželis ,,Žibutė")

Jolanta Aukštuolienė 8 656 48303, el.paštas: j.a575@gmail.com

Tauragėje

Jūratė Ačė 8 657 74545; juratedzi@gmail.com
Eligijus Valskis 8 682 42579; eligijus@gyvenimomenas.lt

Ukmergėje

Danguolė Griguolienė 8 698 87008; dangeskai@gmail.com

Varėnoje

Užsiemimai vyksta: M. K. Čiurlionio 61 a

Danutė Speteliūnienė 8 615 40095; danute@gyvenimomenas.lt

Vilniuje

Šaltinių g. 12, 3 aukštas, Vilnius

Kotryna Zdanavičiūtė 8 657 77531; info@gyvenimomenas.lt